Mieszkanie Oświęcim Sprzedaż Kupno Nieruchomości

Zgłoś nieruchomość

Poszukamy nieruchomości

Mieszkania Oświęcim

   KOSTKA BRUKOWA

 

 

 

 

 

DS-704 Andrychów (gw) - dom na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Domy na osiedlu POD GÓRAMI w Roczynach przy ul. Topolowej projektowane były z myślą o ekonomii i funkcjonalności użytkowania. Korzystając z naszych dotychczasowych doświadczeń (zrealizowaliśmy już i sprzedaliśmy dwa podobne osiedla - Poręba Wielka, oraz Monowice k.Oświęcimia) założyliśmy, że domy powinny mieć ok. 120m2 z garażem a funkcja i forma domu musi umożliwiać komfortowe mieszkanie przy jak najniższych kosztach utrzymania rodzinie o modelu 2+3. Dlatego też nasz dom posiada w parterze: przedsionek, pokój dzienny jadalnię z kuchnią, w.c., spiżarkę, kotłownię, oraz garaż. Na poddaszu mamy: 3 sypialnie, garderobę, łazienkę, oraz przy sypialni rodziców dwie indywidualne garderoby.

Poniżej chcielibyśmy sprecyzować w punktach najważniejsze atuty naszego domu, a także udzielić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów:

  • wysoka jakość materiałów - dom zrealizowany został z materiałów najwyższej jakości. Ściany wymurowaliśmy z silikatów (materiał kwarcowy), bardzo odpornych i co ważne o bardzo wysokich parametrach akustycznych przy małej szerokości. Z materiału tego realizuje się prestiżowe obiekty usługowe między innymi hotele.
  • dom został zaprojektowany do stopnia #domu pasywnego# izolacja termiczna ze styropianu 20 cm, pod deskami wełna mineralna 12 cm, wyeliminowanie wszelkich mostków termicznych poprzez usunięcie takich elementów jak balkony, betonowe tarasy (taras na niezależnej konstrukcji drewnianej), czy daszki. Dzięki temu zabiegowi nie tracimy prawie 15 % energii cieplnej.
  • odpowiednio ukształtowana zwarta bryła obiektu z prawidłowym nasłonecznieniem pozwala dodatkowo zaoszczędzić energię cieplną.
  • usytuowanie centralnie kominka powoduje, że podczas jego używania ciepło poprzez naturalną cyrkulację ogrzewa pomieszczenia parteru jak i piętra co w połączeniu z ogrzewaniem gazowym i czujką temperatury daje dodatkowe oszczędności.
  • układ funkcjonalny domu stwarza wrażenie, że wnętrza są większe niż wynika to z faktycznego metrażu. Łączenie przestrzeni daje wrażenie nowoczesnych, przestrzennych i bardzo dobrze nasłonecznionych wnętrz. Przeszklenia otwierają dom na ogród i w letnie ciepłe dni pozwalają na powiększenie przestrzeni dziennej o taras i ogród,
  • podniesienie ścianek kolankowych poddasza do 150 cm sprawia, że na naszym poddaszu nie czujemy się przytłoczeni przez dach. Cała przestrzeń nawet ta poniżej 2m jest przestrzenią w pełni użytkową, a opłaty podatku są niższe bowiem prawna powierzchnia użytkowa jest mniejsza.
  • na naszym osiedlu jesteś właścicielem domu wykończonego z zewnątrz i doprowadzonego do stanu deweloperskiego w środku wraz z działką 8 arów, oraz udziałem w drodze wewnętrznej. Dom jest ogrodzony, z urządzonym trawnikiem, oraz przyłączami wody, kanalizacji, gazu i prądu. - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stan koniecznego zaangażowania robót możemy uzgodnić indywidualnie.

Cena domu w stanie deweloperskim (dom, działka 8 ar, przyłącza woda, kanalizacja, prąd, gaz, z urządzeniem terenu, posianiem trawy, wykonaniem ogrodzenia /furka, brama przesuwna/, wykończeniem tarasu zewnętrznego) - 380.000 zł Odbiory końcowe gratis. Kupujący nie płaci podatku PCC 2%, ponieważ Sprzedający płaci od ceny sprzedaży podatek VAT!!!

Prowizja dla Kupującego wynosi 0%.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

Odwiedź nas na Facebook!

Dane agenta

Imię i nazwisko Ewelina Halska
Telefon 33 843 20 59
Telefon komórkowy 503 123 369
Nr licencji 10891
nieruchomosci@halska.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 11900

Szczegóły oferty

Symbol oferty DS-704
Lokalizacja Andrychów (gw)
Pow. całkowita [m2] 127,27 m²
Wymiary działki x m
Ilość pokoi 3
Cena 380 000 PLN
Cena/m2 2985.78 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny Własność
Powierzchnia działki [m2] 800 m²
Rodzaj domu dom jednorodzinny
Rok budowy 2011

Pomieszczenia

Ilość pokoi 3